ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ШКОЛИ

Зарахування учнів до школи здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора , що видається на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють) а також свідоцтва про народження (копії) медичної довідки встановленого зразка), документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу)

Не допускається збирання додаткових даних про дитину та її батьків або осіб, які їх замінюють, зокрема, довідок з місця роботи, проживання, про заробітну плату батьків, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовність до систематичного навчання в школі.

Наказ про зарахування дитини до 1 класу видається директором на основі поданих документів, як правило, до початку навчального року. До 1 класу приймаються діти, яким до 1 вересня, як правило, виповнилося 6 років і які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

При прийомі дитини до 1 класу є неприпустимими проведення тестувань, співбесід, екзаменів тощо з перевірки засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу.

Проходження дитиною підготовки до школи у дитячих садках, підготовчих групах при школах, вдома не замінює навчання в першому класі, не є підставою для зарахування дітей до других класів.

Для зарахування дитини до першого класу батькам чи особам,які їх замінюють, потрібно подати до загальноосвітнього навчально­го закладу такі документи:
-заяву на ім’я директора;
-копію свідоцтва про народження дитини;
-медичну картку встановленого зразка.
Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.